O Nas,
Kancelaria

Założycielami Kancelarii są partnerzy radca prawny Anna Leś-Hatys oraz radca prawny Tomasz Domina. Początkowo każdy z założycieli Kancelarii świadczył usługi prawne w zakresie jednoosobowej działalności gospodarczej. Z biegiem czasu, gdy zaczęli pojawiać się nowi klienci, założyciele postanowili zawiązać spółkę partnerską pod nazwą Leś-Hatys Domina spółka partnerska, która podjęła się prowadzenia obsługi większej ilości podmiotów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Założyciele i Wspólnicy Kancelarii

Radca Prawny Anna Leś – Hatys

Absolwentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Szczecińskiej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w organach policji, Krajowej Administracji Skarbowej, Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, oraz ich jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych.
Od 10 lat zajmuje się obsługą spółek kapitałowych w ramach prowadzonej kancelarii. W obszarze jej zainteresowań pozostaje prawo administracyjne
i samorządowe, gospodarcze i cywilne, w tym egzekucyjne.

r.pr. Anna Leś-Hatys 608-299- 054

Radca Prawny Tomasz Domina

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobył zajmując się obsługą organów administracji rządowej oraz będąc członkiem samorządowego kolegium odwoławczego.

Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, ich jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych, jest członkiem rad nadzorczych spółek komunalnych. Od kilkunastu lat, w ramach prowadzonej kancelarii prawnej, zajmuje się obsługą spółek kapitałowych oraz klientów indywidualnych. W obszarze jego zainteresowań pozostaje prawo samorządowe, gospodarcze i cywilne.

r.pr. Tomasz Domina 506-210-496