O Nas,
Nasz zespół

Et quidem exercitus quid ex ea commodi consequatur? quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut et negent satis esse ratione voluptatem et aut perferendis doloribus asperiores repellat hanc ego cum memoriter, tum etiam erga nos amice et quale sit numeranda nec in gravissimo.

Zespół

Radca Prawny Anna Leś – Hatys

Absolwentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Szczecińskiej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w organach policji, Krajowej Administracji Skarbowej, Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, oraz ich jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych.
Od 10 lat zajmuje się obsługą spółek kapitałowych w ramach prowadzonej kancelarii. W obszarze jej zainteresowań pozostaje prawo administracyjne
i samorządowe, gospodarcze i cywilne, w tym egzekucyjne.

Radca Prawny Tomasz Domina

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobył zajmując się obsługą organów administracji rządowej oraz będąc członkiem samorządowego kolegium odwoławczego.

Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, ich jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych, jest członkiem rad nadzorczych spółek komunalnych. Od kilkunastu lat, w ramach prowadzonej kancelarii prawnej, zajmuje się obsługą spółek kapitałowych oraz klientów indywidualnych. W obszarze jego zainteresowań pozostaje prawo samorządowe, gospodarcze i cywilne.

Radca Prawny Justyna Gapska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zdobywała pracując w kancelariach radcowskich, Urzędzie Kontroli Skarbowej oraz jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim i w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim.


W Kancelarii zajmuje się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, prawem cywilnym, w tym egzekucyjnym oraz prawem administracyjnym i samorządowym. Posiada uprawnienia mediatora.

Współpracują z nami